top of page
hodinovyManzelWeb-204.jpg

CO SI O NÁS MYSLÍ ZÁKAZNÍCI

Recenze: Reference
Screen Shot 2020-12-28 at 11.51.45 AM.pn

S panem Hlaváčkem a jeho kolegou jsme byli maximálně spokojeni. Jednalo se o instalaci skleněných polic do naší galerie v Pardubicích. Vše proběhlo podle našich představ, tak jak jsme se předem na místě domluvili. Bez problémů, rychle a čistě. Výsledek je perfektní a určitě se na pana Hlaváčka obrátíme s další zakázkou i příště. Můžeme jen doporučit!

Jakub Novák, Pardubice

Screen Shot 2020-12-28 at 12.10.33 PM.pn

Opravdu skvělá a profesionální práce. Objednal jsem si pergolu Gutta a až následně jsem zjistil že k tomuto modelu nenabízí montáž. Proto jsem oslovil pana Hlaváčka s prosbou o pomoc. Práci odvedli skvěle, vše po sobě uklidili, včetně obalů a ve finále jejich montáž vyšla o něco levněji než od výrobce! Mohu jen doporučit!

Martin Němec, Němčice

Screen Shot 2020-12-28 at 12.12.45 PM.pn

Skvěle odvedená práce. S panem Sýkorou jsem byla moc spokojená. Objednala jsem si celou řadu bytových úprav - instalace TV rámu, zrcadel, seříznutí dveří, odvrtání poliček s následnou opravou zdí. Vše proběhlo hladce, oceňuji především kvalitu odvedené práce, preciznost a čistotu. Moc doporučuji a ráda využiji služeb i v budoucnu!

Alžběta Hujová, Jičín

bottom of page